O nas

Nasze przedsięwzięcie powstało z miłości do sztuki, tworzenia i ludzi. Z połączenia tych składników powstała Twórcownia. Miejsce, w którym organizujemy dla Was różnorodne warsztaty - zawsze związane ze sztukami plastycznymi. Miejsce, gdzie możecie zakupić wszystkie produkty do własnych działań twórczych, dzieła sztuki oraz rękodzieło. I wreszcie miejsce, skąd możecie czerpać różnorodne inspiracje.

Naszą ideą jest wspierać ochronę naszej Matki Ziemi. Dlatego najczęściej odbywać się będą najbliższe naszemu sercu warsztaty, których tematyka będzie bliska naturze. Chcemy poprzez swoją działalność rozszerzać w społeczeństwie ideę Zero Waste. Będziemy w trakcie tego typu warsztatów tworzyć nowe rzeczy z rzeczy, które ktoś uznał za nieprzydatne. 

Chcemy, aby nasze warsztaty uwolniły Wasze emocje. Każdy warsztat zamykać się będzie w co najwyżej 10 osobowej grupie. Miejsca warsztatów są przemyślane pod kątem delikatnego odizolowania od świata zewnętrznego. Chcemy pozwolić Wam się skupić na Waszym „ja”, tak żebyście mogli je usłyszeć. Żeby Wasze emocje wyszły i usiadły obok Was tak blisko, aby można było je dotknąć jak farbę, drewno czy płótno.

Sklep internetowy to natomiast miejsce stworzone do kontynuowania rozpoczętych prace warsztatowe. Tutaj jesteśmy dla Was merytorycznym wsparciem. Wasze zadowolenie jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Chętnie udzielamy porad. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę. Wierzymy, że zarówno warsztaty jak i zakupy w sklepie internetowym będą dla Was czystą przyjemnością.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email tworcowniapl@gmail.com lub telefonicznie pod numerem +48.884603300.

 

Serdecznie zapraszamy!

Zespół sklepu
Twórcownia

Twórczy Blog
Markery alkoholowe

Nie pierwszy raz zaprosiliśmy Was kilka dni temu do udziału w warsztatach z tworzenia grafik markerami alkoholowymi w Gliwicach. Następne warsztaty już niebawem w bielskiej Klubokawiarni Aquarium.

 

Linoryt

Ostatnie warsztaty z podstaw linorytu skłoniły nas do refleksji, że czas warsztatowy to jedyny czas, jaki spędzamy z Wami bezpośrednio i jednocześnie to zawsze to dla nas czas najlepszy, jaki może nam się trafić, bo twórczy. Często w trakcie warsztatów dzieje się tak, że jesteśmy z Wami bardzo blisko, a czasem jest tak, że po prostu jesteśmy obok siebie i działamy. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl