Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Przedstawiamy linię produktów, które są w 100 % naszego autorstwa. Począwszy od projektu po wykonanie. Inspiracją do tworzenia tego typu produktów jest idea zero waste, którą staramy się stosować na co dzień i rozpowszechniać.

Czym dla nas jest zero waste i jak staramy się wcielać je w nasze życie?

Nasze działania zero waste, to malutkie kroki takie jak chociażby nie kupowanie tony niepotrzebnych nam ubrań, szycie wielorazowego użytku woreczków, toreb. Tworzenie nowego ze starego zamiast wyrzucanie na śmietnik, rowerowa przejażdżka na piknik do parku czy na zakupy ze swoimi torbami, segregacja odpadów, używanie naturalnych środków do czyszczenia, przekazywanie sobie nawzajem ubranek i zabawek dla dzieci.

 

 

 

 

Twórczy Blog
Markery alkoholowe

Nie pierwszy raz zaprosiliśmy Was kilka dni temu do udziału w warsztatach z tworzenia grafik markerami alkoholowymi w Gliwicach. Następne warsztaty już niebawem w bielskiej Klubokawiarni Aquarium.

 

Linoryt

Ostatnie warsztaty z podstaw linorytu skłoniły nas do refleksji, że czas warsztatowy to jedyny czas, jaki spędzamy z Wami bezpośrednio i jednocześnie to zawsze to dla nas czas najlepszy, jaki może nam się trafić, bo twórczy. Często w trakcie warsztatów dzieje się tak, że jesteśmy z Wami bardzo blisko, a czasem jest tak, że po prostu jesteśmy obok siebie i działamy. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl