Planner 2019
Planner 2019

Sekret prawdziwej zmiany polega na zaangażowaniu całej Twojej energii nie w zwalczanie tego co stare, lecz budowanie nowego! Dobrego nowego!

Rok 2018 był dla nas rokiem olbrzymich zmian. Między innymi powstała Twórcownia! Każdego dnia wkładamy wiele energii i serca w budowę jej kształtu. Wciąż na nowo szukamy pomysłów jak ją udoskonalać i stale rozwijać. Robimy to dla Was, ale również dla siebie, bo Twórcownia to spełnienie naszego marzenia.

W prezencie noworocznym przekazujemy Wam pierwszą kartę z naszego Plannera na 2019 rok.
To pierwszy krok do spełnienia kolejnego projektu jakim jest wydanie kalendarza na 2020 rok! Jeszcze wiele pracy przed nami, ale chcemy dzielić się w Wami tym co dobre.

Plik do pobrania znajdziecie poniżej!

Dobrego Nowego Roku!

 

 

Twórczy Blog
Markery alkoholowe

Nie pierwszy raz zaprosiliśmy Was kilka dni temu do udziału w warsztatach z tworzenia grafik markerami alkoholowymi w Gliwicach. Następne warsztaty już niebawem w bielskiej Klubokawiarni Aquarium.

 

Linoryt

Ostatnie warsztaty z podstaw linorytu skłoniły nas do refleksji, że czas warsztatowy to jedyny czas, jaki spędzamy z Wami bezpośrednio i jednocześnie to zawsze to dla nas czas najlepszy, jaki może nam się trafić, bo twórczy. Często w trakcie warsztatów dzieje się tak, że jesteśmy z Wami bardzo blisko, a czasem jest tak, że po prostu jesteśmy obok siebie i działamy. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl